Bilgi – Deneyim Paylaşımı Ve Web Sitelerimiz

Fişek Enstitüsü, tüm çalışmalarını tüm olanaklarını kullanarak dünya insanları ile paylaşmaya çalışıyor. Hiçbir karşılık beklemeksizin, tüm edindiğimiz bilgi ve deneyimleri, en kolay erişilebilir hale getirerek web sitelerimize koymaktayız. Sitelerimizden biri İngilizce. Ama geri kalan tüm sitelerimiz, dünyanın dört bir köşesinde Türkçe okuyabilenler tarafından izlenebilmekte. Biz de onları web istatistiklerimizden izleyebilmekteyiz. Yüz güldürücü ziyaretçi sonuçlarımızı sizlerle de paylaşmak isteriz.
FİŞEK ENSTİTÜSÜ WEB İSTATİSTİKLERİ
Aralık ayı ve Yıllık
2015

En çok izlenen sitemiz “isguvenligi.net”. İş sağlığı güvenliği alanında, köşe yazılarından, inceleme araştırma yazılarına, mevzuata, grafiklere ve korku tüneline kadar birçok ilginizi çekebilecek penceremizden yararlanabilirsiniz. İzlenme sayılarına göre sitelerin sıralamasını tabloda görebilirsiniz.
Yıllık toplam ziyaretçi sayımız: 486.895.
Demek ki, Fişek Enstitüsü’nün sitelerini günde 1.334 kişi gezmekte. Bu ziyaretler sırasında indirilen sayfa sayısı günde 7,076. Aralık istatistikleri ile yıllık istatistikleri kıyasladığımız zaman, yıl içinde ziyaretçi sayısının yükseliş eğiliminde olduğu da ortaya çıkmaktadır. Sizlerin ilgisi ve bilişim ekibimizin çabalarıyla, web sayfalarımız sürekli kendini yenilemekte ve yeni ziyaretçilerini beklemekte. Aralık ayında ziyaretçilerimizin üçte ikisinin yeni ziyaretçi olması sürdürülebilirlik açısından da sevinçli bir saptama.

(Tablo ve görsellere PDF üzerinden ulaşabilirsiniz.)

Tags: ,

Arşivler